WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ FOLDER KONFERENCJI
 
  KONFERENCJA. 7 KWIETNIA 2011      VI EDYCJA KONFERENCJI
GAZ DLA POLSKI 2011
ROZWÓJ ENERGETYKI GAZOWEJ W POLSCE
Hotel Sofitel Victoria w Warszawie (ul. Królewska 11)

PRELEGENCI :  

dr inż. Adam Szurlej
pracownik naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od stycznia 2008 roku pracuje w Departamencie Ropy i Gazu w Ministerstwie Gospodarki, gdzie jest odpowiedzialny za sektor gazu ziemnego oraz rozwój energetyki gazowej. Autor licznych publikacji i doktoratu poświęconego m.in. problematyce energetyki gazowej.

Halina Bownik-Trymucha
Dyrektor Departamentu Promowania Konkurencji w Urzędzie Regulacji Energetyki.

Piotr Kukurba
Dyrektor rozwoju w ESB International, irlandzkiej firmy zaangażowanej w projekt budowy, wspólnie z Energa Invest S.A., elektrowni gazowej w Grudziądzu o mocy 800 MW. Prelegent był m.in. Prezesem Zarządu PSE-Południe (2005-2007), PSE-Operator S.A. (2004-2005), EPC S.A. (2003-2004), Wiceprezesem Zarządu  Agencji Rynku Energii (2002-2003) oraz Prezesem Zarządu Górnośląskiego Zakładu Energetycznego S.A.

Ryszard Gilecki
Główny Specjalista ds. statystyki energii w Agencji Rynku Energii S.A. Specjalizuje się w badaniach statystycznych producentów i konsumentów energii, w tym gazu ziemnego.

Andrzej Sikora
Prezes Zarządu Instytutu Studiów Energetycznych. Doradza przy projektach inwestycji w energetykę gazową w Polsce i Europie Środkowej. W przeszłości pracował m.in. w PKN Orlen S.A., jako Dyrektor odpowiedzialny za integrację z Holdingiem Unipetrol oraz Dyrektor ds. optymalizacji aktywów produkcyjnych.

Julian Piotr Koza
Prezes Zarządu i  Dyrektor Naczelny Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. Realizuje projekt budowy największej polskiej elektrociepłowni gazowej w Stalowej Woli o mocy elektrycznej 400 MW i mocy cieplnej 240 MW.

Krzysztof Figat
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach Sp. z o.o., właściciela Elektrociepłowni Gazowej w Siedlcach o mocy cieplnej 22,4 MW i mocy elektrycznej 14,6 MW.

Przemysław Kołodziejak
Dyrektor ds. technicznych Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach Sp. z o.o., właściciela Elektrociepłowni Gazowej w Siedlcach o mocy cieplnej 22,4 MW i mocy elektrycznej 14,6 MW.

Jadwiga Ronikier
Dyrektor Działu Środowisko i Przemysł w firmie WS-Atkins Polska Sp. z o.o., polskim oddziale jednej z największych firm doradczo-inżynieryjnych na świecie. Firma specjalizuje się m.in. w obsłudze znaczących projektów infrastrukturalnych dla sektora energetycznego i gazownictwa. W Polsce sprawuje m.in. nadzór inwestorski nad budową terminalu LNG w Świnoujściu.

mec. Katarzyna Radzewicz
Radca prawny, senior associate w kancelarii prawnej Domański, Zakrzewski, Palinka Sp.k. Specjalizuje się w prawie energetycznym i obsłudze sektora gazowniczego. Aktualnie doradza przy dwóch największych projektach inwestycji w energetykę gazową w Polsce.PARTNERZY
PATRONI MEDIALNI


WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ FOLDER KONFERENCJI
 
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.